Platobné a dodacie podmienky

Platobné a dodacie podmienky

 

Platba bankovým prevodom vopred

Po prijatí Vašej objednávky Vám elektronickou poštou ( e-mailom ) pošleme fakturačné údaje prostredníctvom ktorých uskutočníte platbu prevodom na náš účet. Pri uskutočňovaní platby dbajte na správne uvedenie údajov uvedených na faktúre. Táto platba sa uskutočňuje vopred. Po prijatí platby na našom účte Vám poštou ( kuriérom ) pošleme Vami objednaný tovar a potvrdenú faktúru na Vami určenú adresu.

 

Naše číslo účtu :   2729816951/0200   ( VÚB - BANKA )

IBAN : SK79 0200 0000 0027 2981 6951

 

Platba pri doručení tovaru ( na dobierku )

K platbe dochádza pri doručení Vami objednaného tovaru. Pri platení doporučujeme mať pripravenú presnú hotovosť, ktorá je uvedená na faktúre ( nie vždy má šofér k dispozícii peniaze na vydaj ).

Doprava je spoplatnená sumou 4 €, na dobierku sumou 5 €.

 

Pri nákupe nad 150 € je doprava ZADARMO !


Doprava priamo k Vám domov

Objednaný tovar k Vám doručíme priamo domov na Vami zvolenú adresu. Dodávame iba na SLOVENSKU.
 

 

Termín dodania

Štandardná dodacia doba je do 5 dní od objednania, prípadne od uhradenia platby vopred. Matrace štandardne dodávame do 14 dní od prijatia zálohovej platby na náš účet. Pri platbe pri doručení je to taktiež cca 14 dní od potvrdenia objednávky. Každá Vaša objednávka bude v čo najkratšom čase vybavená a potvrdená na Vašu e-mailovú adresu. Pri vákuovo balených matracoch ( vákuum pack ) je možnosť dopravy do 48 hodín službou EXPRESS po prijatí zálohovej platby na náš účet. Táto doprava je spoplatnená sumou 7 € za jeden matrac.

V prípade odstúpenia od zmluvy ( vrátenie tovaru naspäť ) hradí prepravné náklady kupujúci sám a na svoje náklady.

logogdgdg.jpg