Úvod

Ponúkame Vám dlhoročné skúsenosti z výroby a predaja kvalitných zdravotných matracov za najlepšie ceny na trhu. Všetky matrace sa vyrábajú v odzipsovateľnom poťahu pre zaručenie lepšej hygieny. V prípade že chcete, aby bol Váš matrac v neodzipsovateľnom poťahu, bude to potrebné napísať pri objednávke do poznámky, prípadne zaškrtnúť kolonku. Všetky matrace sú vyrábané na SLOVENSKU firmou Matratex.

Matrace Vám vyrobíme na mieru stačí napísať na zdravotnymatrac@gmail.com a v krátkom čase cca 14 dní Vám ich ZADARMO doručíme priamo domov. Priemerný človek strávi v posteli tretinu svojho života, tak prečo si ju nevychutnať na kvalitných matracoch. Odporúčame Vám, aby ste si prečítali niekoľko rád, ako postupovať pri výbere toho najvhodnejšieho matraca pre Vás a skvalitnili si tak spánok a relax. Informácie nájdete tu ( Ako si vybrať matrac ? ).


Matrac na mieru ?

Nieje problém vyrobiť matrace a rošty aj v inom rozmere ako ponúkame. Napíšte nám na zdravotnymatrac@gmail.com a my Vám vyrobíme matrace a rošty vo Vami požadovanom rozmere, pritom to nebude trvať dlhšie ako štandardný rozmer cca 14 dní. Pri matracoch na mieru ( atypické ) sa platba uskutočňuje iba vopred bankovým prevodom na náš účet. Možnosť platby pri dodaní v atypickom rozmere matraca neplatí.


Odzipsovateľný poťah.

Všetky matrace sa vyrábajú s odzipsovateľným poťahom. Matrace sa dajú vyrobiť aj v pevnom ( neodzipsovateľnom ) poťahu, no je to potrebné uviesť pri objednávke v poznámke. Pri matracoch Vákuum PACK ( vákuovo balené ) je pri každom matraci uvedená ikonka ZIPS. Ak nieje, tak potom je matrac bez odzipsovateľného poťahu. Pri praní poťahov je potrebné riadiť sa symbolmi prania.


Tvrdosť matraca.

T2 - mäkký

T3 - stredne tvrdý

T4 - tvrdý

T5 - extra tvrdý

T3 - T4 - rozdielne hustoty na funkčných stranách T3/T4 ( možnosť striedania rozdielne tvrdých strán matraca ).